Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » ELTE-s hallgatók közül már...

ELTE-s hallgatók közül már megkapta valaki a Diákhitelt? Nekem még a FIR-ben sincsenek fent az adataim.

Figyelt kérdés

2023. febr. 8. 07:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez, szintén ELTE. Ha változik valami, megírom :)
2023. febr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Még én sem kaptam semmit, és ugyanez a helyzet. Titeket lezárt már a Neptun?
2023. febr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem még az őszi félévnél is 0 kredit szerepel.
2023. febr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Neptun még engem se zárt le.

Próbáltam írni a TH-nak,de nem érkezett válasz.

2023. febr. 8. 09:20
 5/12 anonim ***** válasza:
nem nagyon fogják addi átadni az adatokat, amíg visszavonható az iratkozási nyilatkozat (aki aktív félévet választott, x ideig visszavonhatja, és akkor nem számít megkezdettnek a félév). Túl sokan játszották ezt ki, regisztráltak, dh, visszavonták, azért most kicsit szigorítottak.
2023. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én felhívtam ma a tanulmànyi osztàlyom, ahol azt sem tudta az ügyintézőm, hogy mi az a fir rendszer... De gondolom, hogy mivel 19ig lehet regisztràlni, azutàn fogunk csak kapni pénzt, magyarul jövőhéten sem kapunk semmit még... Én nem akarok riogatni senkit, de sajnos ez a véleményem :( Ami amúgy jó nagy kicseszés! Valamikor a 20-i héten érkezik a pénz valószínűleg... :( :(
2023. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

És ha nekem már január óta aktív a félévem?

Akkor gondolom már nem tudom megváltoztatni.Mégse vagyok fent a FIR-be.

2023. febr. 8. 14:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Eddig is úgy érkezett, hogy regisztrációs időszak volt még (a tavaly februári tuti), én a jövő hétre tippelem.
2023. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ezaz #8!

Az őszi nekem 7.-én érkezett.

11.-ig volt regisztrációs időszak

2023. febr. 8. 15:55
 10/12 anonim válasza:
0%
Úgy tudom elmarad az idei fideszes pénz osztás. Túl sokáig élősködtek a diákok az államon.
2023. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!