Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sajátképes kártya, otp,...

Sajátképes kártya, otp, tapasztalat érdekel?

Figyelt kérdés
Otpnél van sajátképes junior kártyám, ami ebben a hónapban lejár. Az érdekelne, hogy ha valakinek sajátképes kártyája van, az új kártyán is az a kép lesz-e, vagy az már csak egy egyszerű kártya lesz? Tapasztalat érdekelne első sorban, mert két otp fiókban voltam bent, az egyikben azt mondták, hoyg természetesen automatikusan azzal a képpel jön az új, ami a régin volt, a másikban meg azt mondták, hogy egy sima kártyát küldenek.
2010. okt. 4. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem sima kártya lesz, de kíváncsi vagyok az eredményre:D

2010. okt. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Simát küldtek, de:


Most nem tudom menjek-e be, mert a lényeg az, hogy eddig visa electron sajátképes kártyám volt, és a honlapjukon az áll, hogy mivel ilyet már nem bocsátanak ki a visa electron és a visa electron sajátkártyák cserekártyája mastercard online és master card online sajátkártya lesz.


Én ezt úgy értelmeztem, hogy sajátkártyát kellett volna küldeniük. A levélben amit meg mellékeltek az állt, hogy a maestro sajátkártya helyett küldenek master card online nem sajátkártyát. Ez tök jó, de nekem nem is volt maestrom.


Nem aktiváltam a kártyát, mert azzal elfogadnám, de most nem tudom, hogy csak simán igényeljek másikat a neten, mit tudom én kétezerért, vagy töltsem vele az időmet és menjek be reklamálni, hogy a honlapjukon én úgy értelmezem nekem a v.e. sajátkártyám helyett m.c sajátkártya jár. :S Az a baj, szerintem úgy is az lenne, hogy fizessem ki és akkor lesz másik. Nekem meg fontos, hogy amit naponta előveszek,azon az a kép legyen, amit évek alatt megszoktam, nem ez a hülye fényképezőgép optika meg otp otp otp...

2010. okt. 11. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!