Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem lenne a banknak kotelezo...

Nem lenne a banknak kotelezo a költségeket feltunteni egy euroban inditott banki utalas jovahagyas elott?

Figyelt kérdés

most huzott le a takarek bank 400eur-ral nagyosszegu bankon beluli utalasakor,

semmit nem irtak ki, a granitbank peldaul kepes kiirni, hogy 8880 eur 29,75 eur-ert utal el SEPA-ban, ja ha kiirtak volna hogy 400eur lesz akkor valoszinuleg nem tudnak lehuzni mert egybol megszakitom, nemetorszagbol meg belgiumbol 0,0 eur-ral jott az összeg, ahogy itt megjelent es ugyanazon bankon belul mozgattam, egybol lehúztak 400eur-ral nem semmi, európában egyedül álló, végre itthon vagyok, valószinu erre van igény????



#euró #csalás #lehúzás #banki lehúzás #fogyasztóvédemli felügyelet #fogyasztóvédemli felügyelethez fordulni
2023. jan. 17. 20:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Termeszetesen a bakoknak kotelezo elore kozolni az atutalasok dijat, amit a hirdetmenyukben meg is tesznek.


A netbank feluleten minden ematutalas inditasakor nem kell ezt megtenniuk.

2023. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%
Aláírtad a bankszámlaszerződést, amivel elfogadtad a kondíciós listát, ami nyilvános, szóval bárki számára bármikor elérhető. Akkor mi a kérdés?
2023. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván benne van a díj az éppen érvényes hirdetményben de te nem vagy annyira okos hogy elolvasd, csak annyira, hogy ide gyere hőzöngeni.


Gondolom az étteremben se nézed meg az étlapot rendelés előtt, csak amikor már megvacsoraztal akkor vagy felhaborodva, hogy mi került ezen az ételen ennyibe... 😃

2023. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Az én bankom kiírja és a kondíciós listában is benne van.

Te valószínűleg azonnali utalást csináltál, mert a sepa utalás max díja a Takarékbanknál 21000 forint, nem lehet 400 eurós költséged.

2023. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

4 nem azonnalival nyomtam

takarek bankkartya plusz nincs maximum dij, csak % 0,222+0,3

2023. jan. 17. 20:28
 6/35 anonim ***** válasza:
ha érdekel, mennyibe kerül, legközelebb nézd meg előre. 100ezer eurok mozgatásánál már illik erre figyelni
2023. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
3-as es az ettermi pelda HARMATGYENGE, OTT PONTOSAN TUDOD RENDELES ELOTT, MENNYIBE KERUL , PONTOSAN AZ KELLENE ITT IS mint az etteremben, RENDELES=MEGBIZAS ELOTT KIIRNI MENNYIVEL FOG LEHUZNI A MOSLEK BANK
2023. jan. 17. 20:32
 8/35 anonim ***** válasza:
egyáltalán mit kerestél a takarékbanknál majd 200ezer euroval? :))
2023. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
88%
Tipikus penzugyi analfabeta proli panaszkodasa.
2023. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
holnap elso dolgom lesz hogy az magyarorszagi szamlam megszuntetem
2023. jan. 17. 20:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!