Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet a PAYPAL-ból...

Hogyan lehet a PAYPAL-ból pénzt átutaltatni a saját számlámra?

Figyelt kérdés
Több weboldalon csak a PayPal-lal hajlandók kifizetést elfogadni ill. viszaküldeni. Az a gondom, hogy ezeket a pénzeket nem tudom áttenni a saját számlámra. Nem találom a megoldást, viszont onnan nem tudom mindíg rendezni a kifizetést. Még talán pénzt tudok rátenni valamilyen módon a net-VISA számlámról, de visszafele nem megy.

2023. jan. 16. 12:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A penztarca menuben a bankszamla tarsitasa gomra kattintva hozzaadod a bankszamlad a Paypalhoz.

Majd szinten a Penztarca oldalon a Paypal egyenlegedre kattintasz es ott az atutalas opciot valasztod.

2023. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha minden kotel szakad egy alternativ mod.


Paypal--tippmixpro-- bankszamla

2023. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, megpróbálkozom velük.
2023. jan. 16. 15:51
 4/16 A kérdező kommentje:

Az első megoldást választottam, beléptem és megtaláltam a korábban már beadott VISA kártyámat - ezek szerint már kisérleteztem valamikor - csakhogy az a kártya frissült. Viszont itt - bár van rá lehetőség - nem engedi frisíteni. Nem fogadja a frissítést, nem csinál semmit. Megpróbáltam eltávolítani, hogy majd újként beadom, de arra sem reagál.

Valami nem jön össze. Ez most XP. Megpróbálom W10-el, vagy W7-el, lehet, hogy nem szereti az XP-t.

2023. jan. 16. 16:23
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem a kartyadat kell hozzaadni, hanem a bankszamladat.
2023. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Megoldottam - iPhone telefonommal símán tudtam módosítani a kártyámat. Ahhoz, hogy a kereskedő vissza tudja utalni nekem a pénzemet a PayPalra mit kell nekem megadnom őneki?

Ha az e-mailomat és a PayPal jelszavamat megadom, akkor bent van a fiókomban és azt csinál a pénzemmel amit akar - bár közben nekem jön egy telefon SMS-számsor és csak azzal tud belépni. Nem értem a dolgot ő hogy tud nekem küldeni pénzt.

Mit kell tennem?

2023. jan. 16. 17:23
 7/16 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a bankszámlámat is megadhatom, mert van rá lehetőség, de a kártyacsatolást is elfogadta, így én azt választottam. Nem szeretem a számlaszámomat megadni, ha nem muszály.
2023. jan. 16. 17:27
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne add a jelszavad senkinek, ember!


Csak a pp email kell.

2023. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam én is, hogy isten ments megadni. Ezek szerint csak símán a PayPal belépő e-mailomat kell megadnom (jelen esetben a levelező e-mailom). Azt viszont a kereskedőnek is tudnia kell, hiszen azon keresztűl rendelek. Persze, ha kell, akkor azt megadom.
2023. jan. 16. 17:46
 10/16 anonim ***** válasza:

“Nem szeretem a számlaszámomat megadni, ha nem muszály.“


Marpedig ha azt szeretned, hogy a Paypal kiutalja a penzed a bankszamladra, akkor a Paypalnak meg kell adnod a bankszamlaszamod. Vagy nem errol a problemarol szol ez a kerdes eredetileg?

2023. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!