Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem adtak nekem egy...

Miért nem adtak nekem egy forintot sem a bankban?

Figyelt kérdés
Voltam bent a múlt héten az OTPnél, szerettem volna kérni folyószámlahitelt, 3-400.000ftot, de nem adtak mert hogy nincs jövedelmem. Holott 2021 tavasza óta vállalkozó vagyok, először KATÁ-s, idén a változtatások óta átalányadózó, van 1 alkalmazottam is, havi szinten jött bevétel a számlámra, csak azt nem munkabérként könyvelték el. Volt olyan hónap is hogy majdnem 1 millió ft. Folyószámlahitelt, vagy szabad felhasználásút szerettem volna, de akkor ezek szerint a vállalkozók oldják meg maguknak ahogy akarják, vagy menjenek el a gyárba 3 műszakba és akkor talán kapnak? Vagy ha meglesz az 1 lezárt üzleti évem akkor talán kaphatok?
2022. dec. 26. 09:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy nem vagyok mínuszban se a NAVnál, se sehol, más hitelem sincs.
2022. dec. 26. 10:00
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sem adtak, Raiffeisennél bankolok szintén vállalkozóként.
2022. dec. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes, 4 éve vállalkozó vagyok és a CIBnél minden évben megújítják a folyószámla hitelem az első tört évben is.

A vállalkozói számlám is náluk van

2022. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Az OTP nem ad vállalkozóknak folyószámla hitelt.

Csak magánszemélyeknek, rendszeres jövedelemátutalásra (munkabér, nyugdíj) van szükség.

2022. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Minek folyószámlahitel, ha havi 1 milla is bejön? Az se elég?


válts bankot.

2022. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#5

Gondolom valami függőség.

Leginkább szerencsejáték, esetleg drog, alkohol.

2022. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az hogy az egyik hónapban ennyi volt nem jelenti hogy mindig. Volt 2 hónap amikor például bevételem sem volt, az ilyen hónapok miatt akartam folyószámlahitelt.
2022. dec. 26. 16:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7: akkor a "jó" hónapokban kéne kicsot kevésbé költekezni.

Hogy lehet ilyen hozzáállással vállalkozni?

2022. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az erste ad személyi kölcsönt. Egy ideje nem kell, hogy teljes legyen az előző év.

A tavalyi nettó jövedelmedet osztják 12 részre és az alapján kaphatsz kölcsönt.

2022. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem adnak az Ersténél sem.
2022. dec. 28. 08:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!