A provident hitel hogyan müködik? (részletesen lkeirná nekem valaki? )

Figyelt kérdés

mennyire gyors,megbizható?nekem kb 60 E forintra lenne szükségem.Munkáltatói kell hozzá?ha valaki vett ezen hitelt leirná nekem részletesen hogy zajlott?

elöre is köszi


2010. okt. 1. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Én online igényeltem az oldalukon. Vagy aznap vagy másnap felhívtak,adatokat egyeztettünk,valóban én akarok-e igényelni pénzt. Aztán hamarosan jelentkezett a helyi képviselő,aki kitöltött egy lapot,személyes adataim,családtagok száma,jövedelme,hol dolgozok,mióta,mennyit keresek,stb. Végül elment és másnap jelentkezett a döntéssel,hogy kaphatok hitelt. Ez persze már régebben volt. Ha jól tudom,most már akár helyben is eldönthetik,adnak-e hitelt. Nekem azóta is van,mindig meghosszabbítom,újat veszek fel. Sajnos... Egy a lényeg,hogy jóban vagyok a képviselővel,és szokta mesélni,hogy nagyon sokszor sok helyen kimegy,felveszi az adatokat,de mondja a főnöknek,hogy ezek úgysem fognak rendesen fizetni,ne adjanak nekik és elutasítja őket...
2010. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

17:33

"Egy a lényeg,hogy jóban vagyok a képviselővel,és szokta mesélni,hogy nagyon sokszor sok helyen kimegy,felveszi az adatokat,de mondja a főnöknek,hogy ezek úgysem fognak rendesen fizetni,ne adjanak nekik és elutasítja őket..."


Dagad a melled, nem igaz? Büszke vagy a hitelképességedre?

Csak gratulálni tudok. Remélem, ettől még jobban érzed magad..


Kedves válaszoló, a végére hagytam a részed. Ne vegyél fel uzsorát, ha elfogadod a tanácsom. A dupláját minimum vissza kell fizetned. Ha a házi szolgáltatást kéred akár 200e is lehet a vége. Bár ha itt tartasz akkor nem foglak tudni felvértezni ellene. Mondd ki magadban: "De kell a pénz". Aztán mikor fizetsz jussak eszedbe! A legjobbakat

2010. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehetett megállni,hogy ne szólj be,mi?

De nagy az Isten állatkertje...

2010. okt. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

milyen duplájáról beszélsz második?????????????? meg kéne nézni azokat a részleteket, semmivel nem rosszabb a provident, mint egy áruhitel... [link]


annyi a lényeg, hogy az otthoni szolgáltatás helyett ;) utalást kell választani, mert úgy olcsóbb

2010. okt. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!