Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol találom a Revolut kártyámh...

Hol találom a Revolut kártyámhoz tartozó adatokat?

Figyelt kérdés

Nemrég lett Revolutom és próbáltam ràkeresni pl a bankszámlaszàmra, de nem találtam. Tudnátok segíteni?

Valamint egy másik kérdés: erre a kártyát a is tudnák utalni a fizetést, ugye? Családon belül mondtam már pl a szüleimnek, hogy ezzel a kártyával jobban járnának, de folyton azzal jönnek, hogy nem tudnák megkapni akkor a fizetésüket.

Nagyon sok mindent nem tudok a Revoluttal kapcsolatban, szóval lègyszi inkább segítsetek/tanítsatok, mintsem rögtön nekem esnétek. Köszi előre is!



2022. dec. 13. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Mengyitod az appot, majd ott a forint egyenlegednel a harom kis pontra kattintasz, es ott a "Szamla adatai" menupontot valasztod. Az IBAN mezoebn talalod a nemzetkozi bankszamlaszamodat.


Magyar munkaltato valoszinuleg nem fog erre a szamlara utalni, mert ahogy a fenti utmutato alapjan lathatod, nem magyar, hanem litvan szamlaszamot ad a Revolut.

2022. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Megnézed a számlád adatait az appon.


És igen, megkaphatod rá a fizetésed, de inkább külföldi bevételeknél éri meg.

2022. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

#Kérdező: „Családon belül mondtam már pl a szüleimnek, hogy ezzel a kártyával jobban járnának”


De ha a 2-es azt írja hogy „inkább külföldi bevételeknél éri meg” akkor mire lenne jó ez a Revolut a szüleidnek?

2022. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3


Mondjuk valutákat váltani, utazni, stb. attól még megérheti a szülőknek is.

2022. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a kerdezo meg az elott ertekezett a szuleivel hogy feltette volna a kerdest a gyakorira es elolvasta volna a kettes valaszt.


Ugyanakkor az is lehet, hogy ez utan is fenntartasokkal kezeli majd a kettes valaszt, mert az nem indokolja meg az allitasait, igy felmerulhet a kerdezoben a kerdes, hogy ha a kettes valasz szerint magyar munkaltato utalhat Revolutra, akkor vajon miert ne erne meg oda kerni a fizetest.

2022. dec. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5


Azért, mert litván bankszámlaszám, és IBAN-al kell rá utalni, ami plusz költség a lúzer magyar bankrendszerben.

2022. dec. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most biztos azt kerdezi meg magatol a kerdezo: De hat ezt a koltseget nyilvan nem a szuleim fogjak kifizetni, ok csak fogadjak a penzt. Akkor miert ne erne meg nekik?
2022. dec. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hat nemtom. Mindenesetre én a sajat penzugyeimet, az egyik cégem pénzugyeit, es egyeni vallalkozoi beveteleket is Revoluton kezelek.


Ha forintban van bevetel (kb az esetek 10%a) azt OTPre kérem, és onnan kártyával dobom fel revolutra. De lehet felesleges vacakolni, igazabol ugy vagyok vele, hogy mindegy, fel perc az egesz.

2022. dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat:)
2022. dec. 30. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!