Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Másik számlaszámra utaltam...

Másik számlaszámra utaltam pénzt véletlenül lehetséges visszakapom?

Figyelt kérdés
És ha nem utalják vissza?
2022. dec. 7. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ne fűzz hozzá sok reményt. Nem vertek át, önként utaltál egy számlaszámra, a tévedés a te felelősséged. Bankot kell felkeresni és chargeback-et kérni, de nem garantált, hogy teljesítik. Ha nem utalják, akkor tanulópénz volt és legközelebb többször vissza kell ellenőrizni az utalás részleteit.
2022. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Véletlen hogy? A nevét is bele kellett írnod, ha nem egyezik, akkor nem enged utalni.


Úgy olvastam valahol ha x időn belül bemész a bankba, akkor vissza lehet kérni. De én azonnal hívnám a bankot, amint elérhetőek lesznek

2022. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kaphatnánk néhány plusz részletet? Hogyan sikerült, mit csináltál, mit értesz utalás alatt, honnan hova utaltál?
2022. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2022. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A folyószámlát kezelő bankkal vedd föl a kapcsolatot és utalás visszahívást kell kérni. Én is írtam a bankomnak így és a kérelmet a bizonylatokkal, igazolásokkal alátámasztva elfogadták és a pénzt 3 nap múlva visszautalták!
2022. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!