Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a revolutra kapom a fizetés...

Ha a revolutra kapom a fizetésem kell igazolnom honnan van a pénz?

Figyelt kérdés
Revolutra fogom kapni a fizetésem Ausztriában.Kell igazolnom a revolutnak hogy honnan van a pénz? Szezonális munka nem pedig rendszeres. Ha kell akkor hogyan?
2022. dec. 5. 10:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

9-esnek:


Nem, egy percet sem dolgoztam Ausztriában soha. Viszont amit írtam az mindenhol igaz.


A monetáris unióról miért ne lenne? Hidd el, tanulmányaim miatt több is van mint az átlagnak.

Ilyenkor nem tudok másra gondolni, hogy mint hogy a hírekből kiolvastál valamit és abból te már nagyon okos vagy a témában, aztán meglepődnél ha kiderülne, hogy mennyire nem vagy képben.

Nem ritka az ilyen, főleg a neten anonim helyen.


Amit leírtam helytálló, és nem tudtad megmondani, hogy szerinted hol nem az.

2022. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!