Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van Nexo kripto tőzsdén...

Van Nexo kripto tőzsdén Tether stable coinbsn pénzem. Ki akarom menekiteni Nexóból Binance kripto tőzsdére, Tetherből Busdbe. Hogy kapom érte a legtöbbet? Platina vagyok.

Figyelt kérdés
2022. nov. 12. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha ki akarod menekíteni, ne azt nézd hogyan kaphatsz érte a legtöbbet :D
2022. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a zseniális tanácsot
2022. nov. 12. 21:22
 3/13 anonim ***** válasza:

csak felhívtam a figyelmed a kérdésedben rejlő teljes ellentmondásra :D

ha valamit menekítek, ott a cél a túlélés, veszteség árán is. ha meg ráérek agyalni azon, milyen manőverekkel szedjem ki és még ráérek kiírni a gyk-ra is, az nem kimenekítés. érted...

2022. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A vesztességet meghagyom neked.


Amúgy a trükk az hogy nem ráérősködni kell, hanem még időben informálódni. És akkor vesztesség nélkül tervezetten is ki lehet menekülni. Nem csak fej (tőke) vesztéses menekülés létezik. Okos ember inkább nyereséggel menekül.

2022. nov. 12. 21:32
 5/13 anonim ***** válasza:
az nem menekülés. azt profit realizálásnak hívják. :D
2022. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a csúcson jobb ötlet.
2022. nov. 12. 21:50
 7/13 A kérdező kommentje:
De a kripto áthelyezése egyik tőzsdéről a másikra az nem realizálás. Még akkor se ha stabeleben van. Mondjuk itt egy egyik stableből a másikba rakásról van szó ezen kívül ami még messzebb van a realizalás fogalmától. Kissé hiányosak az ismereteid...
2022. nov. 12. 21:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Küldd át binance kripto tárcába
2022. dec. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi végül átváltottam bitcoinba azt átküldtem majd vissza váltottam busdbe
2022. dec. 3. 01:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Az tök jó. Mennyi tőkéd van benne?
2022. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!