Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aki regisztrált a CIB Bank-nál...

Aki regisztrált a CIB Bank-nál a Welcome programra, az mennyi idő alatt kapta meg a 20 ezer forintot?

Figyelt kérdés

Ugye azt írják, hogy miután megcsináltad a 3 tranzakciód, azutáni hónap 15. munkanapjáig jóváírják. Azonban érdekelne, hogy ezzel mennyire váratnak meg?

Nagyon kiszámolják, hogy az utolsó pillanatban utalják át az ajánlónak és az ajánlottnak is?

Azért kérdezem, mert már megcsináltam mindent, és várok az utalásra.



2022. nov. 11. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kb 1-2,5 hónap szokott lenni a bankszámlanyitástól
2022. nov. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*1-1,5
2022. nov. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Az emberek mire nem kepesek 20000ftert.
2022. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3, tekintve, hogy a saját magam új számláiért kaptam ill jó ismerősöket vittem egy jó bankfiókba, akik amúgy is ott akartak számlát nyitni ill itt a gyk-n ajánlottam kódot, konkrétan semmi erőfeszítésembe nem került.

A saját számláknál meg a banki ügyintézőm intézte

2022. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

En azokrol beszelek akik azert valtanak bankot hogy kapjanak 20kt. Nem az ujakrol.

Semmi sincs ingyen, azt a 20kt kartya dij, szamlavezetesi dij, sms dij vagy mas módon visszaveszik.

2022. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

diákszámla...

rengeteg kedvezményt kapok, köztük pl. hogy nincs 1 évig számlavezetési díj

nem azért nyitottam cib bankszámlát mert kell a 20 ezer forint, szimplán kellett egy bankszámla, mert eddig nem volt, és ez tűnt a leghasznosabbnak

a 20 ezer forint meg már csak a bónusz, arról nem is beszélve, hogy ez csak az ajánlottként kapható pénz

ezen kívül még 5 embernek lehet ajánlani, ami fejenként még 20 ezer forint

2022. nov. 12. 13:39
 7/13 anonim ***** válasza:

általában a legutolsópillanatban utalják :)

következő hónap 15-e

2023. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
pontosítva a feltétel teljesülést következő hónap 15. munkanapja 😏
2023. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy meg kapd a 20 ezer forintot. teljesítened kell a feltételeket.

A kártyára fel kell menjen a minimálbér, és 3x kell fizetned ezer forint felett

Ha ez megvan, akkor írják jóvá a 20 ezer forintot, és csak ebben az esetben 0 forint a havi díja a kártyának. Ha a feltéelek nem teljesülnek és havonta nem megy rá a minimálbér összege, akkor 2500 ft lesz a havidíja akártyának... Érdemes átgondolni, hogy ezek a feltéelek mellett is kell e a 20 ezer forint :D

2023. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

az egyetlen feltétel az volt, hogy 3hónapon belül végezz el háromszor legalább 1000forint értékben tranzakciót

az a minimálbéres dolgot valószínűleg elnézted, avagy más banknál láttad, a cib banknál nincs ilyen követelmény


az áll az ECO ForYou diákszámla leírásánál, hogy 18 és 24 év között díjmentes a a havi számlavezetés díja, amennyiben tanulsz

2023. febr. 11. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!