Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SOS! Tévedésből letiltattam a...

SOS! Tévedésből letiltattam a bankkártyám netbankon keresztül (otp-s vagyok). Ettől függetlenül tudok Simple-vel fizetni (telefonnal, nfc-vel)?

Figyelt kérdés
Elvileg a simple kártyám száma más, de nem a boltban szeretném kipróbálni, holnap pedig csak nehézségek árán jutnék el a bankba, szóval nem tudom ráér-e elintéznem hétfőn, és addig tudom használni a telefonomat, vagy holnap inkább rohanjak a bankba, ha hétvégén vásárolni szeretnék.

2022. nov. 3. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A letiltás pont azért van, hogy megakadályozzon mindenféle tranzakciót, hogy ha elhagyod vagy ellopják a kártyád, ne tudjanak visszaélni vele. El fogja utasítani a terminál, aztán ha az eladó észnél van rádhívja a rendőrséget is, mert tiltott kártyával általában tolvajok próbálkoznak. Szóval én a helyedben meg se próbálnám, amíg a bankban nem intézkedtem.
2022. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet
2022. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt buktad haver. Új kàrtya kell
2022. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat, akkor holnap megyek a bankba.
2022. nov. 3. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 telefonos üfiszolgàlaton is tudsz kàrtyàt pótoltatni
2022. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont most csináltam meg az online igénylést. :) Azért még holnap akkor is be kell mennem, hogy pénzhez jussak, remélem ahhoz elég egy személyi.
2022. nov. 3. 18:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Update: megoldottam a kérdést egy virtuális Wise kártyával, erre tudok utalni is, és Google wallettel fizetni nfc-vel (ha esetleg valaki így járna, ez a megoldás ha nem akar 3 napot várni és bankban sorban állni, gondoltam megosztom).
2022. nov. 5. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!