Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi van most a fundamentávla?

Mi van most a fundamentávla?

Figyelt kérdés
Sok pletykát (vagy nem is pletyka?) hallani most a fundamentáról. Mi a helyzet most vele?

2022. okt. 23. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit? 4 éve egy szar, mióta nincs állami támogatás az LTP-re. Azóta csak idióták kötnek új lakástakarékot, akik nem néztek utána rendesen a dolognak. Maga a cég annyiban jó, hogy próbál más termékek felé is nyitni, szóval valszeg nem fog csődbe menni, vagy ilyesmi.
2022. okt. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont akkor kötöttem szerződést, amikor volt még állami támogatás. Tavaly hosszabbítottam meg. Sokan rebesgetik a csődöt
2022. okt. 23. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott dolgoztam, mint belso dolgozo. Nem fog becsodolni, attol nagyon nagyon messze all a ceg. Amiota nincs ra allami tamogatas, azota is sokan kotnek szerzodest, tobbfele ltp van. Volt egy idoben gyerekszamla is, de nagyon sok mindennel foglalkozik mar a ceg. Arulnak allampapirt, biztositast, napelemmel sot ingatlanokkal is foglalkoznak. Tavaly jottem el, de a covid elso eveben 110%on volt az ltp kotes, tehat tul lett teljesitve, annyian kotottek.
2022. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk érdekelne, hogy miért köt még az ember náluk bármit is.
2022. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!