Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mitől esik most így az euró?

Mitől esik most így az euró?

Figyelt kérdés
2022. okt. 20. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10: az euró értéke nem függ attól, hogy Magyarország mit csinál.
2022. okt. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
De ha Euroban van a penz, akkor az nem veszik el ?
2022. okt. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Attól függ hol van tárolva.

Az euro értéke magyar állam csőd esetén nem veszik el de ha magyar devizaszámlán van tárolva akkor lehet hogy elveszik. Mármint elveszi az állam.

Hogyhogy jó tárolni arról írjanak inkább a nálam okosabbak.

Az is kérdés hogy mi a célod ilyenkor elhagyni az országot (ami legurul a zsebedbe nem is olyan egyszerű) vagy itt boldogulni valahogy.

Van azért ez a kérdés hogy elveszik elég összetett kérdés És nemcsak nyelvtanilag

2022. okt. 21. 07:15
 14/16 anonim ***** válasza:

A penzem takarekbankban tartom magyar foribtban allampapirokban. Es gondoltam atvaltom eurora..

De nem tudom mi a jo megoldas... felek az allamcsodtol. Egyik ismerosom tegnap mondta, hogy decemberre bejelentik az allamcsodot es hogy o kivenne most az osszes penzet a helyemben...

Nem tudom mi a jo dontes...

Allamcsod eseten is kifizetik a penzeket a ft-ot es a devizat is kifizetik ?

2022. okt. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az államcsőd nem úgy néz ki, hogy elveszik az emberek pénzét.
2022. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Azért magán véleményem az hogy Euróba kell rakni csak ezzel az a probléma hogy nem most kéne hanem várni kéne arra hogy lejjebb megy de nem tudjuk hogy megy e lejjebb. Ha soha többé nem megy lejjebb akkor persze most se késő csak úgye ezt se tudjuk.


Hogy nem veszik el az ember pénzét? Én hiszek neked de nem fogom erre a kérdésre rátenni az összes pénzem...

2022. okt. 21. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!