Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&h ebankom van,ezen keresztul...

K&h ebankom van,ezen keresztul tudok atutalni Államkincstarba ,állampapir vetelhez?

Figyelt kérdés

Vagy csak szemelyesen?

Nem igazan kamatozik,es veszteseg nelkul szeretnem atmenteni oda.


2022. okt. 20. 09:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A kartya neve pedig K&h Maszercard alap bankkartya
2022. okt. 20. 11:58
 12/17 anonim ***** válasza:

Ok! Akkor a forint számládról gond nélkül tudsz vásárolni állampapírt ezzel a kártyával, csak ne feledd beállítani az internetes vásárlási limitet.


A TBSZ számlád meg vagy feltöröd, vagy átviszed a kincstárba, de ehhez mindenképpen személyesen kell bemenned a bankba.

2022. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#8, Ez akkor igaz, ha a TBSZ-en csak a kincstár által kezelt eszközök vannak.


Valóban :)

2022. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

7.

Cib bankbol at lehet vinni Tbsz rol a penzt siman? Mert a K&h banknal ugy irja,ha 5 evnel korabban akarom,adozni kell utana.Az enyem 3 eves ,ugy neztem.2019 es.

2022. okt. 24. 07:27
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia, bankon belül tényleg nem lehet feltörni, csak akkor, ha adózol utána.

Simának nem mondanám, be kellett mennem a Kincstárba a banki TBSZ-hez kapott papírokkal, ott nyitottak egy új alszámlát (TBSZ-est; nekem 2020-ast), a papírral vissza a bankba, és kérni kellett az áthelyezésről egy igazolást. Azzal vissza megint a Kincstárba. 3 napon belül írják jóvá a Kincstárban a pénzt. Díja volt az áthelyezésnek és a banki TBSZ megszüntetésének is. Számold ki, hogy megéri-e.

2022. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Koszi.Lehet hogy ezt akkor hagyom.Maceras.

Elinditottam egy ertekpapir szamla nyitast a M.allamkincstarnal,az ugyfelkapun keresztul.

De semmilyen visszajelzes nem jott.Leh h vmit nem jol csinaltam.

2022. okt. 24. 11:10
 17/17 krwkco ***** válasza:
Hívd fel a kincstár ügyfélszolgálatát (+36-1-452-2900) és általános tájékoztatásként (azonosítás nélkül) megmondják, hogy milyen visszajelzésre számíthatsz.
2022. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!