Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP mire használja az...

Az OTP mire használja az "Értesítési telefonszámot"? Mit küld arra a számra?

Figyelt kérdés

Arra a számra, amit az OTP Direktben is módosíthatok. Arra mit küldenek, vagy az a szám mire jó?

Mert hiába beállítottam azt, hogy az értesítési szám egy 70-es legyen, a banki ügyeimről, a pénzmozgásokról a 20-as számra küldi továbbra is az SMS-t. Az OTP-nál megadott email címet csak reklámokkal bombázzák. Mert én azt akartam, hogy az új 70-es számra küldjék az SMS-t a pénzmozgásról, és az OTP Direktbe is arra a számra küldje az SMS-t a belépő kóddal, mert a Telenoros számomat már nem szeretném használni sokáig. Idén lejár az adategyeztetési határidő, és ennyi. Az már nem fog kelleni nekem.



2022. okt. 16. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiókba tudod módosítani.
2022. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az értesítési telefonszámod és a mobil-aláírás telefonszámod lehet különböző.
2022. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!