Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 17 évesen mibe érdemes fektetn...

17 évesen mibe érdemes fektetni a pénzemet?

Figyelt kérdés

Amire eddig szükségem van / volt (ruhák, elektronikai eszközök) mindent megvettem, így a havi átlag 50-60 ezer forintom csak a számlámra gyűlik, ahol folyamatosan veszít az értékéből.

Szerintetek 17 évesen mibe érdemes fektetni? Egyelőre svájci frankon gondolkodom de kíváncsi vagyok mit ajánlotok


2022. okt. 15. 23:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, a befektetés alatt azt értettem hogy valami olyan formában tárolni ahol nem veszít az értékéből, mindenképpen valutában szeretném. (Eur, usd, chf amit eddig javasoltak) ezért szeretném kikérni még valakinek a véleményét. A pénzt nem nagyon tudom mire költeni (nyilván ha kell pl új cipő azt megveszem) mert a jogosítvány megvan, saját autót meg egyelőre nem tervezek (jelenleg minden fontosabb hely biciklitávolságra van), havonta kb 70 ezer forintot keresek suli mellett (attól függ mennyi műszak van, télen pl ennél is több lesz) és amíg gyűjtöm addig szeretném valamilyen értékállóbb valutában tartani
2022. okt. 17. 23:50
 12/12 BlackSword ***** válasza:
100%
Én is a jogsira szavazok... az egy komoly befektetés lenne, vagy egy tanfolyam, ami a későbbiekben jól jöhet... hidd el, a sokszorosát hozná vissza mindkettő...
2022. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!