Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az új OTP interbanknak tényleg...

Az új OTP interbanknak tényleg 500 Ft a havi díja?

Figyelt kérdés
Aki OTP-s nektek mennyibe kerül az új internetbank mert én tegnap regisztráltam be és azt írta a hirdetménynél hogy havi 499ft amit eléggé sokkalok. Jump számla csomagba vagyok. Elég régóta OTP-s vagyok. Eddig havi 197 ft-ot vont le havidíjnak plusz ha utalok az 90 ft. Havi egyszer szoktam utalni. Most akkor több mint 700 Ft lesz a havi költségem? Köszönöm aki válaszol!
2022. okt. 9. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Az volt, hogy egyelőre ezt az 500-ast elengedik. Nekem még nem vonták le. De majd megnéznem jobban a kivonatot, lehet hogy csak nem vettem észre.

Ha bevezetik én lépek tőlük.

2022. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es szerintem ez az összeg túl megy minden határon. Most ha az amúgy is alap havidíjhoz hozzá tesz pár forintot az még elmegy oké de 499ft csak azért hogy megnézhessem a pénzemet meg utalhassak....
2022. okt. 9. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is.

Nem az összeg vág földhöz hanem az elv. Fizessek olyan valamiért ami máshol ingyenes.

2022. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem vont le külön pénzt az OTP Bank az új Internetbankra. Csak az alap havi csomag díj ami nekem 590 Ft/hó.
2022. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vicces az otp, nekem még a céges számlák is fillérekbe kerülnek a cibnél a köcsög tranzakciós adó kivételével, arról meg nem a bank tehet
2022. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt még nem hallottam, ha bevezetik én is lépek. Kezdenek egyre pofátlanabbak lenni, pedig kb. csak amiatt piacvezető bank itthon, mert elsők közt volt jelen, és az emberek nem hajlamosak váltani, mert az kényelmetlen nekik, így bármilyen sz.r költségek ellenére is náluk maradnak sokan.
2022. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
valamiből össze kell hozni azt a 700 milliárdos éves bevételt.
2022. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Az akciós havidíjat a Bank 2022. december 31-ig biztosítja azzal, hogy az akció időtartamát annak lejártát megelőzően jogosult jelen Hirdetmény útján bármikor meghosszabbítani."

Szerintem ez olyan jellegű "akció", mint amiket a K&H szokott előszeretettel alkalmazni. A díj X Ft, de most akciós jelleggel eddig ingyenes, majd a következő hirdetménnyel hosszabbítják az akciót.

Simán kinézem belőlük azt is, hogy egyszer majd megszűnik az akció, #7-es által említett okokból.

Bárkinek érdemes lelépnie az OTP-től, az egyik legszemetebb bank, és a legdrágább is. A JUMP csomag pedig eleve egy katasztrófa.

2022. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!