Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor vonhatják le vajon az...

Mikor vonhatják le vajon az éves kártyadíjat?

Figyelt kérdés

2 hónapja írt az OTP hogy lejárat miatt cserekártyám fog készülni, ok, azt hittem le is vonják nyomban. nem, most eljött a október amiben lejár, a héten hétfőn kaptam sms-t hogy postára adták a régit (holnap péntek de még nem érkezett meg ,írtam is róla kérdést ide délután) és most az a kérdés hogy vajon a maradék 3 hónap melyikében vonják le ha végre megérkezik az éves kártyadíjat? egyből most, esetleg már most hónap közben biztos nem csak novemberben, esetleg december mert év végi elszámolás?


tudom hogy figyelhettem volna az elmúlt éveket de sajnos nem emlékszem és nem voltam ilyen helyzetben hogy figyelnem kell jobban mennyit költhetek.


2022. okt. 6. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vonjak le amikor a regi lejar. Tehat ha 10/22 akkor akkor november folyaman. Legalabbis nalam igy volt.
2022. okt. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!