Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudok valahol részletfizetésre...

Tudok valahol részletfizetésre vásárolni diákmunkásként?

Figyelt kérdés
Egy telefont szeretnék részletre venni. Fél éve dolgozok, hivatalosan csak heti 20 órában, de általában többet, így havi 180e és 280e között szoktam keresni. A pénzt a szövetkezettől kapom (Prodiák). Láttam olyan ajánlatokat (pl. Emagnál), ahol a részletfizetéshez nem kérnek munkáltatói igazolást, csak bankszámla kivonatot. Van esélye, hogy így kapjak hitelt?
2022. okt. 6. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Van eselye igen
2022. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha valaki esetleg ide tévedne: kaptam hitelt (3 évre, Cofidis), mivel a munkaszerződésem határozatlan idejű, illetve normálisan munkabérként utálalják a fizetésemet.
2022. okt. 17. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!