Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akárhányszor bemegyek az...

Akárhányszor bemegyek az OTP-be ügyet intézni mindig rá akarnak beszélni különböző hitelek felvételére?

Figyelt kérdés
Hiába könyörgök már néha az ügyintézőnek hogy ne fárasszon mással csak célzottan az ügyemmel kapcsolatban segítsen, mintha meg sem hallana csak erőlteti pl legutóbb is hogy higyjem el jó ha van hitel keretem... Már ott tartok hogy inkább be se megyek.
2022. szept. 21. 19:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Minden egyes alkalommal olyan szolgáltatásokra akarnak rábeszélni amik csak nekik kedveznek de engem pénzileg csak megterhelnének
2022. szept. 21. 19:15
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az ügyintézők hibája, hanem az OTP policy ilyen. Én is megfigyeltem már, hogy a magyar kereskedelmi bankok közül az OTP-ben kell a legvehemensebben ajánlaniuk a pénzügyi termékeket. Biztos beválik, ha csinálják, de engem is nagyon frusztrál.
2022. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Tarts ki és NE KÉRJ HITELKERETET!

Engem anno rábeszéltek, egy csomó személyi kölcsönt vettem fel, kb. egy évtizedig tartó vesszőfutás, a felvett összegnek a sokszorosát fizettem vissza, stb. SOHA NE MENJETEK BELE!

2022. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Miért mit hittél, miből van nekik évente 700 milliárdos bevételük? Sorra dőlnek be a vállalkozások, az otp mégis növekszik.
2022. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező nekik. Hitelkártya, nyugdíj megtakarítás stb. Mindet kötelező ajánlani.
2022. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a kötelezőségen van a hangsúly, jutalékból élnek.
2022. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De akár erőszakosan? Hogy nem hagynak szóhoz jutni de közbe már enyhe túlzással készíti a szerződést?
2022. szept. 21. 20:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, akár erőszakosan is. Mivel az OTP ügyfelek nagy része nem ismer másik bankot, úgysem fog senki elmenni e miatt a stílus miatt.
2022. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nekik ez előírás, azért mondják, másrészt minek jársz te ennyit bankba? Én utoljára 4 éve voltam.
2022. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyen bátorságod félbeszakítani, és határozottan azt mondani, hogy NEM érdekel, nem szeretnéd. Látják, hogy udvarias típus vagy, ezt akarják kihasználni.
2022. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!