Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felvennétek a babaváró hitelt...

Felvennétek a babaváró hitelt 1 gyerekre?

Figyelt kérdés

Van már egy gyerekunk. Ra mar nem vehetjuk.

Szeretnenk masodik babat de tobbet nem. Tehat csak 1 gyerekre vennenk fel,tudom kedvezobb lenne ha valalnank még plusz 1 et vagy 2 ot de nem fogunk.


Tehat egy gyerekre megeri felvenni szerintetek? 🤷‍♀️


2022. szept. 20. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Mi felvettük. 10 milkó kamatmentesen. Jó befektetés volt.
2022. szept. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha már az oros megállapította a terhességet, akkor igen megéri.
2022. szept. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok terhes es az evbe illetve jovore sem tervezek teherbe esni,alig 1 eves babank van.

Tehat ugy vennenk fel hogy masik baba meg nincs a lathataron

2022. szept. 20. 23:12
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem felelőtlenség beígérni egy gyereket.

Jelenleg nincs ok a kapkodásra, jövőre is fel lehet még venni. Aztán ki tudja meddig hosszabbítgatják.

Perzse nyilván az is lehet, hogy meggondolják magukat, és megszüntetik az egészet.


Ahogy mondtam, előbb a terhesség, ha akkor még van babváró, akkor lehet intézni. Ha nincs, akkor meg nem kimaradtatok belőle, na bumm.


Ez az én véleményem, te gondolhatod máshogy.

2022. szept. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jovoev vegeig van eddig ervenybe,akkor tervezzuk felvenni (az utolso pillanatba)

Egyet ertek veled,miis igy tennenk. De jovore nekunk meg nagyon korai lenne a masik baba

2022. szept. 20. 23:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Baba nélkül nem
2022. szept. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miert lenne korai? Nekunk is masfel ev korkulonbseg van a tesom es koztem es a legtobb ismerosomnel ahol ketten vannak teljes testverek ott ilyen masfel-ket es fel ev a korkulonbseg a tesok kozt.
2022. szept. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
azért korai neki, mert tudja, hogy szar gyereket nevelni, csak kellenek az ingyen pénzek.
2022. szept. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak nem megélhetési gyerekgyáros, akinek minden mindegy, csak minél előbb megkapják a lóvét 🤷‍♀️ Mi nem vettünk fel babavárót, és tudatosan 3,5 év van a gyerekeim közt, abból az elgondolásból, hogy a kicsi is kapja meg azt, ami a nagynak alap volt: legyen egy kis külön ideje anyával, amikor csak rá figyelek, ne mindig második legyen. Abban a pár órában, amíg a testvére oviban volt, ezt ő is megkaphatta. Szerintem neki is járt.
2022. szept. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi 1 gyerekre akarjuk felvenni még az idén, viszont babát csak jövőre tervezünk.
2022. szept. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!