Babaváró hitel OTP?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Babaváró hitelt igényeltem, most bírálat alatt van.

Terhességi táppénz mekkora hátrány? Múlt hónap óta vagyok itthon.

Előre is köszönöm a segítséget, jelenleg megy az izgulás



2022. szept. 14. 15:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gondolom mert te nem tudod :) köszönjük emese, ne erőlködj tovább, már csúnyán beégtél
2022. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Te nyertél, okosabb vagy, tájékozottabb is, mint én, sokkal többet is keresel (ugye mennyi mindent levágtam pár válaszodból), most már remélem jól alszol.
2022. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Sajnos ezekből a "válaszokból" nem lettem okosabb.

Nem tanácsot kértem, hogy vegyek e fel hitelt vagy sem.

Közgazdász vagyok, tisztában vagyok az inflációval és társaival..

Várok még válaszokat, hátha valami értelmeset is kapok🙂

2022. szept. 15. 12:03
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha közgazdász vagy, érdekes, hogy itt érdeklődsz.

Ha közgazdász vagy, érdekes, hogy így fogalmazol, hogy "inflációval és társaival"...nem csak ez a lényeg. Persze ha közgazdász vagy, akkor ezzel tisztában lehetne lenni.

De persze értem, hogy közgazdász és közgazdász között nagy különbségek vannak, te az a közgazdász vagy, aki a gyakorikérdéseken kér pénzügyi tanácsot....ok. Csak akkor nem kell emlegetni a magas lovat.

Értem, ezzel sem vagy "előrébb".

2022. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Azt nem írtad, hogy kb mennyi a jövedelmed vagy párodé meg a pénz mire kell (sürgős vagy csak vagykiegészítés). Mi felvettük, egy gyerekkel kamatmentesen, egy részéből végtörlesztettünk, másik részét betoltuk állampapírba, most szépen kamatozik. Pár évig ez igy lesz, amikor meg el kell kezdeni törleszteni, visszafizetjük egyben és köszönjök a kormány hathatós segítségét...
2023. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!