Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Esetleg tudna ebben segíteni...

Esetleg tudna ebben segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van kb 1 hónapja a bankártyámat elnyelte a gép,nagy nehezen visszakerült,viszont mivel a pin kódját nem tudom,mert sajnos olyan kedves ügyintézők vannak hogy feladtak egy csomó számot de a pinkódot sehol nem találtam. Így újat kellett igényelni mire megjön 2 hét. Viszont én pénzt szeretnék felvenni,elvileg lehet csak 2 óráig a bankban, a gond ezzel az,hogy én 3ig dolgozom és addig nem érek oda. Esetleg ATM ből nem lehet kivenni ilyen esetben? Azt viszont mondták hogy 20k-ig lehet fizetni,most pedig azt nem tudom hogy 20k csak egyszer lehet vagy mindennap lehet annyit fizetni?

2022. szept. 13. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hogy lehetne PIN kód nélkül pénzt levenni róla...


Mindennap, de add hozzá Google Payhez és fizess NFCvel, akkor nem kér PINt.

2022. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 krwkco ***** válasza:

"20k csak egyszer lehet vagy mindennap lehet annyit fizetni?"

Nekem az a tapasztalatom, hogy a kártyám csak akkor kér pin kódot, ha egy napon belül lépem túl a limitet. Másnap 0-ról indul a számolás.

2022. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!