Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Folyószámla hitellel kapcsolat...

Folyószámla hitellel kapcsolatban segítség?

Figyelt kérdés

Átolvastam nagyon sok kérdést és választ, de még mindig nem egyértelmű. Mielőtt megigénylem, szeretnék tisztán látni.

Konkrét számokat szeretnék írni, az én esetemre vonatkozóan, de ezeket a részleteket nem szeretném nyilvánosan megosztani.


Ha privát üzenetben megírom, lenne valaki olyan kedves és megadná a választ a kérdésemre?



28 N


2022. szept. 9. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Írd meg a banknak, ha ennyire titkos.
2022. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jövő hét keddre van időpontom.
2022. szept. 9. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Mi olyan titkos abban, hogy akarsz 50k folyószámlahitelt, amiből 30k-t használnál ki?

Egyébként ne a kérdéseket olvasgasd, hanem a bankod hirdetményét. Vagy szimplán hívd fel az ügyfélszolgálatot és kapsz 1 perc alatt választ.

2022. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Képzeld: két munkatárssal is beszéltem ma telefonon, mindkettő elhadarta, ezért kértem időpontot.


Ne te döntsd már el, hogy milyen okból írhatok ki kérdést. Fordítva ülsz a lovon.

Továbbá, aki nem tud/akar segíteni, miért itt unatkozik ilyen látványosan?

Na ugye.


Következő.

2022. szept. 9. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne picsáskodj, hanem írd le mi a gondod végre.

Telefonon nem mertél visszakérdezni, itt meg játszod az agyad?

2022. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Így nem lehet segíteni, hogy azt se tudjuk, mit akarsz. Priviben nem beszélgetünk, ez az oldal nem arról szól
2022. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem lehet kiírni a kérdést…


A folyószámla hitelkeret egy, a fizetési számlához kapcsolódó, a szerződés szerinti időszakon belül lehívható banki hitel. Gyakorlatilag a számlaegyenleged negatív tartományba mehet a keret erejéig.


A bank rendelkezésre tartási jutalékot terhel rád a kihasználatlan keretre vonatkozóan, %-ban meghatározva.


A kihasznált részre pedig kamatot számít fel. Általában O/N BUBOR + x% per év. Ez azt jelenti, hogy a napi egyenlegre szorozza rá az aznap érvényes kamatot, és elosztja a kapott összeget 360 nappal. A napi kamatelhatárolások gyűlnek és hó végén az összeget levonja a bank (ha nulla vagy alacsonyabb az egyenleged, akkor a hitelkeret terhére, azaz tőkévé válik és onnantól az is kamatozik.)


Plusz egyéb fix díjak is felmerülhetnek.

2022. szept. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!