Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért sikertelen a fizetés a...

Miért sikertelen a fizetés a Wizzairnél?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem. Van bankkártyám, van a számlámon megfelelő összeg. IPIN 4 számjegyű jelszót most frissítettem. Bankkártyás fizetésnél az oldalon mindent normálisan megadtam. MEgkaptam smsben az egyszer használatos kódot, majd beírtam az ipin jelszót. Erre az oldal azt írja sikertelen fizetés. Nem értem..... Előtte próbálkoztam párszor, az ipin jelszót nem tudtam meg kell változtatni. Rómába akarok menni, szállást foglaltam, de repjegyet nem tudok. Mit csináljak?
2022. szept. 7. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz egy revolut kartyat
2022. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg beállítva kártyalimit a kártyádon? Ha pl. a limited 100 000 Ft, de a jegy 110 000, akkor nem fogja engedni, hogy fizess:)
2022. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hol tudom megnézni, illetve beállítani? Már ezerszer próbáltam foglalni jegyet és mindig sikertelen.
2022. szept. 7. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik banknál vagy és van mobil applikációd hozzá?
2022. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Takarékbanknál vagyok, nincs okostelefonom. Laptopról próbáltam intézni, smsben kaptam a kódokat. Remélem ezzel a sok smssel nem lesz pénzügyileg gondom, nem felszámítanak e valamit. Netbankom van. Ott is meg lehet csinálni?
2022. szept. 7. 17:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, netbankba beléptem, internetes vásárlás elég kis összegre volt állítva, átállítottam.. Megpróbálom újra a foglalást.
2022. szept. 7. 17:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg a limittel volt gond. Megoldottam mindent. Sikerült.
2022. szept. 7. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!