Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Falusi csok? Akinek van benne...

Falusi csok? Akinek van benne tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szeretnénk megvenni egy 23 milliós ingatlant, 3 m Ft önerőnk lenne, plusz falusi CSOK 5m, mellé hitel 15 millió. 2 gyerkőc van, harmadikat vállalnánk. Természetesen bankban is érdeklődök,csak van e valakinek tapasztalata, milyen jövedelemmel adják, és mennyi idő alatt van meg? Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Köszönöm!!

2022. szept. 2. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

mennyi a jövedelmetek? ebből mennyi a valós munkabér jellegű jövedelem? csp, gyes nem játszik…


van más hiteletek?

2022. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


ide regisztrálj, itt szakértők segítenek mindenben

2022. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akartam venni egy falusi házat 9,2mFt-ról lealkudtam 8mFt-ra adtam 150eFt foglalót, bejött a képbe a falusi CSOK és felment az ára 17mFt-ra, végül 22,4mFt-ért vették meg.


Engem az sem vigasztalt meg, hogy a 150e foglalóra 300e-et kaptam vissza.

Kérdéses, hogy a falusi csok-osok mennyit buktak az áremelkedésen...

2022. szept. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!