Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy lehet a legegyszerűbben...

Hogy lehet a legegyszerűbben a paypal számlámra pénzt utalni?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy már nem tudom mióta szenvedek ezzel, próbáltam már Unicredit-ből utalni, de azóta se érkezett meg a pénz.....

Valaki tud valami egyszerű módot amivel a paypal számlámra tudnék utalni pénzt? Valaki aki elvileg ért hozzá azt írta nekem hogy a leggyorsabban max 2 munkanap és átkerül a számlára de arra már nem válaszolt hogy hogy lehetséges ez...

Már kezd a hócipőm tele lenni hogy sehogy nem tudok utalni, ha meg igen akkor nem érkezik meg a pénz....Valaki aki ért hozzá segítene??


2010. szept. 24. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz? Unicreditnél vagyok én is, ahhoz van internetbank, tehát belépsz az oldalon unicredit.hu, paypalon ott van a számlaszám amire utalnod kell, név minden és utalod. Fontos hogy a számlán a neved ugyanaz legyen mint a paypalon a neved.

ha unicredit megkapta a megbízást onnantól 2 nap alatt ott lesz a paypalon a pénz...

de ha leírod mi nem sikerült eddig akkor próbálok segíteni. de tényleg elég egyszerű.

2010. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, nekem sem volt vele semmi gondom. Még annyi kiegészítést az előzőhöz, hogy a közleményrovatba azt az egyedi kódot kell beírni, amit a paypal-on látsz a számládnál a top up menüpont alatt.
2010. szept. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igaz én nem a honlapon utaltam hanem bementem és úgy. Megvan a papír másolata is amit kitöltöttem, leírást is találtam videóval, teljesen ugyanaz minden, mégse érkezett meg a pénz...szóval én már az unicreditben nem igazán bízom..
2010. szept. 25. 00:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Az mindegy, hogy papíron vagy neten utaltál, valamit biztosan elrontottál. Hová utaltál, és mit írtál a közlemény rovatba?
2010. szept. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát úgy töltöttem ki ahogy mondták, mivel még nem csináltam ilyet.

Viszont most hogy megnéztem, lehet tényleg gubanc van...csak az a poén hogy így mondta a csaj is..szóval a számlaszámom utolsó 9 jegyét írtam csak fel viszont a csaj ott azt mondta hogy az utolsó számjegy nem kell. (Érthetőbben: az utolsó számot nem, csak az előtte lévő 8-at írjam fel)

Akkor nagyon siettem meg mondhatni nagyon jó napom volt és lehet ezért nem figyeltem erre oda...ez lehet a baj akkor?

A pénzt így már visszaszerezni nem lehet mi? (Mert sürgős volt és nem kevés pénzt utaltam át..)

2010. szept. 25. 00:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Én rohadtul nem értem, hogy mit csináltál!

Írd le konkrétan, hogy hová utaltál és mit írtál be közleménynek. Ha a saját számlaszámodat írtad rosszul, akkor egyátalán teljesült az utalás?

2010. szept. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én meg rohadtul nem értem miért kell ilyen hangnemben írni....

Fogtam a két patámat és beballagtam az unicreditbe ahol a kedves biztonsági őr átpasszol valakinek hogy segítsen kitölteni a papírt...az ügyfél nevéhez odaírtam hogy Paypal, a címhez semmit, a számlaszámhoz a sajátomat (a paypalos számlát), az egyéb rendelkezésbe a saját nevem, az azonosító okmányhoz a szem.ig. számom és a címem, alá a pénznem mellé az összeg.

Viszont most elbizonytalanodtam vagy félreinformáltak...ugyanis a fizetés jogcíméhez egy 15 jegyű számokból és betűkből álló akármit is írtam. Ez az úgymond transfer ID-m? Mert a paypalon itt nézem és nekem teljesen más...

ennyi lenne..

2010. szept. 25. 01:38
 8/9 A kérdező kommentje:
azt hiszem rájöttem mi volt a gond köszi szépen akik segítettek..
2010. szept. 25. 01:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ma mentem utalni,ezek után a sorok után reménykedve várom hogy megjöjjön.A paypal nevét írtam oda,címnek semmit,a személyigazolvány számom,közleménybe az egyedi azonosítóm,és melléíratta a nő a nevemet is,a pénznemet és az összeget.Nemtudom esetleg tud e valaki segíteni hogy jó ez e így?
2010. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!