Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Amerikából mennyi idő alatt...

Amerikából mennyi idő alatt érkezik meg a pénz magyar számlára (cib)?

Figyelt kérdés

Hétfőn délelőtt fél 11 kor hagyták jóvá.

Mennyi idő alatt érkezik meg kb?

Ha felhívom a bankot ott látják, tudnak segíteni? Vagy várjak még?


2022. aug. 18. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A banktol kell megkerdezned.

Akik rendszeresen kuldenek penzt amerikabol azok nem kozvetlenul magyar banknak kuldik hanem valami szolgaltatast hasznalnak ehez ami lebonyolitja az utalast.

Nem tudom milyen penzre varsz, eladtal valamit amerikainak, rokon kuld penzt de legkozelebb a Revolut alkalmazason keresztul csinaljatok. Ingyenesen le lehet tolteni, telefonszammal beregisztralsz, kerhetsz ingyen bankkartyat es a penz kuldes is ingyenes, sot azonnal atmegy a penz, nem kell ra varni.

2022. aug. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Online kaszinó. Costa Ricából.

Wire Transfer lehetőség volt.

Hétfőn elindították a pénzt.

Még mindig nem érkezett meg.

Az oldal 100% megbízható.

Visszaigazolást is kaptam hogy elindult az utalás.

Nem tudom hol van már.a bank azt mondta hogy ők nem látnak rá hol jár. És hogy 2-3munkanap plusz 1 nap az átváltás.

2022. aug. 22. 13:02
 3/3 anonim válasza:
Végül sikeresen megkaptad azóta?
2022. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!