Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Engedni fog regisztrálni a...

Engedni fog regisztrálni a Tippmixpro?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok!!


A nevem és a személyim egyezne, de a 17 éves öcsém OTP junior mastercardját adnám meg, ugyanis az enyém már egyszer használva volt az oldalon, de annyi pénzt vettem ki, hogy valami kamu okra hivatkozva bannolt.


Ha el is fogadja regisztracional, lesz gond penz felvetelnel?

Most ugyelnék arra, hogy kisebb tételekben vegyem ki



2022. aug. 6. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem látják a kártyatulajdonost. Kifele bankszámlára fizetnek. Ott is megadhatod Gipsz Jakab bankszámlaszámát. Kutya nem foglalkozik vele.

Egyébként le a kalappal előtted. Nekem 3 év melómba telt, mire lekorlátoztak Tippmixpron.

2022. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Válaszoló,mennyit vettèl ki?
2022. aug. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
4,5 millió a saját accomról, de volt olyan, ami nem élt meg ennyit.
2022. aug. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Pl tesóm számlája csak 1,8-ig ment. De semmi vpn-t meg proxyt nem használtam. A Tippmixpro elég laza ebből a szempontból.
2022. aug. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3,6 millioig ment

amugy irkaltok h hogyan pedig csak egyszeruen V-sportozok.

a fogado iroda ennel a fogadasnal mindig jol jar, nem ot kell kicseleznem, eleg a tobbi ember fejevel gondokodni

2022. aug. 9. 08:45
 6/6 A kérdező kommentje:
persze nem osszevissza, meg van a magam strategiaja, de azt inkabb nem kurtolom szet
2022. aug. 9. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!