Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankszámlához bankkártya?...

Bankszámlához bankkártya? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, a szüleim végre szeretnének csinálni nekem ,,bankkártyát". Tudomásom szerint kell egy számla, amihez van kártya. Valami olyasmit mondtak, hogy alárendelt bankkártyát csinálnak. Nem tudom, melyik bankról van szó. Hogy van ez? Valaki legyen szíves, magyarázza el az összes lehetőséget!
2022. aug. 2. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen a kártya mindig egy bankszámlához tartozik.


Ha a szüleidnek van bankszámlája, ahhoz csináltathatnak neked bankkártyát. Amikor fizetsz a kártyáról, akkor a szüleid számlájáról veszi le a pénzt és a számlatörténetben látják a költéseidet.


Ha téged ez zavar, akkor érdemes lenne felvetned, hogy nyissatok a te nevedre számlát, a diák számlák sok helyen ingyenesek. Utána a szüleid utalhatnak rá pénzt te meg csak annyit tudnál költeni, ami rajta van, de nem látnák közvetlenül a költéseidet.

2022. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!