Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi az az OTP direkt havi díj...

Mi az az OTP direkt havi díj pontosan?

Figyelt kérdés
Van egy junior számlám egyik ismerősömmel beszélgettünk és elő jött a szó róla és ő mondja hogy neki is junior számlája van, de neki nem vonnak semmi ilyet, én eddig azt hidtem a netbank díjja, utána néztem és junior számlánál nem kell érte fizetni. Így nem értem minek is a díjja ez pontosan.

2022. aug. 1. 17:38
 1/6 krwkco ***** válasza:

[link]


Keresd ki ebben a doksiban a forint összeget, amit fizetsz és akkor kiderül, hogy mi az a direkt szolgáltatás, amit aktiváltak a Junior számládhoz.

2022. aug. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az összeget megtaláltam, de van egy másik csomag is ami ingyenes és nem igazán értem hogy mi a különbség közöttük, csak az SMS díjak vannak felsorolva (nem kapok smst)
2022. aug. 2. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én épp a napokban kerestem fel a bankot, hogy mi alapján kerültem az adott csomagba azt a választ kaptam, hogy erre ő nem tud válaszolni és ezzel lezárta a témát a kedves ügyintéző.
2022. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 krwkco ***** válasza:

Ennyi információ alapján nem lehet több segítséget nyujtani.

Ezért csak általában tudom mondani, hogy vannak, akikből a bankok jól megélnek és vannak akik elolvassák és megértik a kondíciókat és nem hagyják magukat.

2022. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Az 1490 ftra gondolsz?
2022. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem 230 Ft
2022. aug. 4. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!