Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Munkáltatói igazolás emailben?

Kaika26 kérdése:

Munkáltatói igazolás emailben?

Figyelt kérdés
A bank kèrte hogy a cèg ahol dolgozom külgye el emailben neki de viszont azt a választ kaptam hogy ők nem külthetik el ezèrt èn lefènykèpeztem ès úgy kültem el a banknak így is elfogadják?
2022. júl. 27. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt tőlük kérdezd meg.

De ne így, hanem legalább egy automatikus helyesírás-ellenőrzőt kapcsolj be hozzá.

2022. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy ebben a formában elfogadjá, pont az a lényeg, hogy a munkáltatód mail címéről érkezzen a Munkáltatói rendesen szkennelve, de ha nem vállalják, akkor az eredetit kell leadnod a banknak.
2022. júl. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fogadják el.
2022. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Viszont a papíralapút biztos hogy elfogadják.


A másolatok, digitalizált példányok elfogadása egy lehetőség ami mostanában terjed erősen.

Viszont a papíralapú minimum annyira vagy jobban elfogadott mint a digitalizált, szkennelt.



Kérdezz rá, hogy postázni lehet-e, ha nincs bankfiók a közeledben, mert nekem volt amikor bank felajánlotta, hogy ha nem akarok, tudok behozni egy dokumentumot, így meg így postázzam el nekik.

2022. júl. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elfogadták köszönöm a segítséget
2022. júl. 29. 11:37
 6/6 A kérdező kommentje:
A folyószámla hitelnèl kapok sms-t ?
2022. júl. 29. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!