Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudnám ezt kideríteni?

Hogyan tudnám ezt kideríteni?

Figyelt kérdés
Volt nemrég egy behajtásom (nem elmaradás, szerződésszegés volt), és van egy személyihitelem. A behajtást teljesen lerendeztem, már csak a személyi hitelemből van egy év, semmilyen elmaradás nincs már. Szeretnék részletre venni egy laptopot magamnak rövid futamidőre a Euronicsnál, de nem tudom hogy adnak-e áruhitelt. Elvileg már nem vagyok fent negatív khr listán. Hogyan tudnám kideríteni azt, hogy adnak-e anélkül, hogy a pénztárnál égnék be, hogy megtagadták a hitelt?

2022. júl. 20. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleve nem a pénztárnál intézik ezt, hanem fèlreültetnek kitölteni a papírokat. Nem is 5 perc a dolog, hanem jó fél óra.
2022. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem égő ha elutasítanak? Elvileg hitelképes vagyok már, csak valahogy mégsme vagyok benne teljesen biztos.
2022. júl. 20. 19:22
 3/4 krwkco ***** válasza:

Mielőtt levennéd a polcról a laptopot, keresd meg a hitelügyintézőt és kérdezd meg, hogy jó vagy-e ennyi hitelre. Az adataid alapján meg fogja mondani.

Semmi égő nincs abban, ha az ember nem kap hitelt. Ez egy üzlet közte és a bank között. Ha nem adnak hitelt, nem kapják meg a kamatokat. És akkor "úgy jártak". :-) (A bank a kamatmentes hitelnél is kap kamatot.)

2022. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, egy próbát megér! :)
2022. júl. 21. 00:46

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!