Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő alatt érkezik meg...

Mennyi idő alatt érkezik meg a paypal-re az utalás otp-s számláról?

Figyelt kérdés
Regisztráltam paypal fiókot és a saját fiókomban találtam egy számlaszámot és arra utaltam pénzt. Közleménybe semmit nem írtam. Hétvégén utaltam, de eddig semmi. Még soha nem csináltam ilyet korábban. Szüleim mondták, hogy utalás nélkül is lehet vásárolni, de én ezt nem tudtam. Mi lesz a pénzemmel? Az összes pénzemet átutaltam. 16/L
2022. júl. 19. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ehhez nem kell számlaszám, csak simán csatolni kellett hozzá a kártyát. És ha le akarod vonni, azt leveszi automatikusan a kártyáról.
2022. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy hol van az a számlaszám? megnézem én is, csak már rég nem használom paypalt.
2022. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ha utalok, kb. éjfél után kevéssel szokott megérkezni.

De valami azonosítókódot be kellett volna írni a közleménybe, ez is meg van adva a paypal fiókodnál. Így lehet hogy tovább tart, vagy visszautalódik.

Utalás nélkül is lehet, ha a paypal fiókhoz hozzákapcsolod az otp-s kártyát.

2022. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!