Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 3 millió ft-ot szeretnék...

3 millió ft-ot szeretnék USD-re váltani. Hol érdemes?

Figyelt kérdés
valamelyik belvárosi váltónál vagy máshol? ti hogy csinálnátok?
2022. júl. 11. 01:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Így is ~8%-ot buksz évente a dollar inflaciojan.

Nem túl jó befektetés... 😃

2022. szept. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Akkor mondj jobbat, amivel nem veszíti el az ember az egész pénzét? Kockázatos dolgokba nem meri az ember tenni a pénzét jelenleg. Nekem van állampapírom és még attól iy tartok, hogy nehogy államcsőd legyen és ne fizessenek. Ennél csak kockázatosabb befektetések vannak. Az eurós állampapír jelenleg a tavalyi infláció után alig fizet valami kamatot, 3000 euróra kapnék 55 euró kamatot... Annyiért nem fogom az államnak adni a pénzem. Meg azért nem mindegy, hogy minek nő az ára külföldön, mert az élelmiszer infláció ott már nem olyan durva, nálunk meg naponta emelik az árait mindennek. Lehet, hogy a rezsi és az üzemanyag ára nő ott, ha azt is beleveszik az inflációba, az engem nem érint. Nem mondom, hogy tuti befektetés, de jelenleg még mindig jobb, mint forintban tartani. Ha valakinek bármikor szüksége lehet a pénzre, nincs lehetősége 10 évekre befektetni a tőzsdén.
2022. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Nekem nem befektetesi célra kellett az usd. Nem akartam a luzerektol fuggeni akik az MNB-nel dolgoznak.. nem emelnek kamatot es bejelentik a 20% inflaciot.


435 usdhuf...

2022. szept. 29. 14:24
 24/24 A kérdező kommentje:
22 nem lesz soha államcsőd Magyarországon. Nincs a forintnak fedezetje, annyit nyomtathatnak amennyit akarnak. Mit gondolsz miert nincs euro nalunk?
2022. szept. 29. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!