Provident vettem fel,de elmaradtam egy havival?

Figyelt kérdés

az a helyzet gyorsan kellett a pénz és így 300.000ft ot vettem fel a providentnél, heti fizetés 11.000ft, 2 hónapig szépen törlesztettem aztán egy hónapig nem!

na most ismét adtam 10.000ft ot bele, tervben vvan egy nagyobb összegű hitel amit más banknál intézek, közbeszólhat ez? vagy megvan a szándékom és fizetek bele mindig valamennyit mert az egy hónap elmaradásom nem tudom visszahozni sok lenne most nekem nagyon


2022. júl. 6. 04:03
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
De nem lennék a helyedben... Mire kellett hirtelen 300e Ft? Telefon?
2022. júl. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Melyik részét nem érted az aláírt szerződésnek? Csak azt a szakaszt jelezd. Nem 1 havival vagy elmaradva, hanem több mint 4 részlettel...


"közbeszólhat ez?"

[link]



Hogy akarsz nagyobb hitelt felvenni és törleszteni, ha ezt sem tudod?


Ez nem olyan hogy valamelyik családnak tartozol. Nincs pénz - majd a nagylány németben ledolgozza...

2022. júl. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!