Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akinek több CIB bankos bankszá...

Akinek több CIB bankos bankszámlája is van. A vége néz ki máshogy?

Figyelt kérdés

Nem hitelkártya számla vagy megtakarítási hanem bankszámla.


Akinek több van a CIB Banknál.


Az 51100005 tér el, ugye?

Az első 2x8 karakter nem?


Köszi!



2022. jún. 8. 19:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

00002 a szamlavezeto fiok azonositoja


Attól, mert más fiókban nyitsz egy alszámlát, arról a számlavezető fiókod nem változik.


#5 más fiókban nyitotta a vállalkozói és a magán számláit. Azoknak semmi köze egymáshoz, azok nem alszámlák, azért más a számlavezető fiók.

2022. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem alszámla hanem teljesen különálló számla. Nem egy keretszerződés része.



Éppen hogy a számlavezető fiók változott mint írtam is.

2022. júl. 3. 14:37
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom még egyszer: amikor megnyitod az első számládat a Cib-nél, akkor a számlavezető fiókod és az ügyfélszámod rögzítve lesz örökké. Nincs olyan, hogy különálló számlát nyisd más számlavezető fiókkal és ügyfélszámmal. Egy ügyfélnek nem lehet két folyószámlája ugyanazon banknál. Ha nyitsz egy kredit vagy megtakarítási számlát akkor az egy alszámla lesz ugyanannál a számlavezető fióknál.


A vállalkozói számla más jogi személyhez kötődik, ezért lehet más számlavezető fiókja és van más ügyfél azonosítója.


Nem fogok erről veszekedni veled, mert én dolgoztam 3.5 évig a CIB-bél és nem te.

2022. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Eddig olyan normálisnak tűntél pedig.

Veszekedned nincs is miért, ha egyszer a számok magukért beszélnek.


A második számlának amit nyitottam a CIB-nél, más a fiókazonosítója.

Mivel másik fiókban nyitottam.


Az ügyfélszám természetesen nem változott, az nem is volt kérdés.


Ez a fennhéjázó stílus amellett, hogy semmi okod és jogod nincs rá, nagyon taszító.

2022. júl. 6. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!