Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitelnél válás...

Babaváró hitelnél válás esetén hogyan alakul a törlesztő?

Figyelt kérdés
Kalkulátort nem találok, 2019 10. Hónapban felvett 10m Ft hitel, 1 gyerek született, a törlesztést 2022 10 hónapban kell elkezdeni 45666 Ftal, de olvastam több opciót a válással kapcsolatban, hogy a felvételekori kamatszintből számolják a törlesztőt meg olyat is, hogy az aktuális kamatszinttel számolnak, melyik az igaz? Tudom, hogy nagyobb lesz jóval nagyobb a törlesztő részlet.

2022. jún. 2. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felvételkori kamatszinttel számolnak.
2022. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Pont az a lényege, hogy ne váljatok... A válások száma kb. harmadára esett - a családon belüli erőszaké vajon hogyan alakult a családbarát kormányunk támogatásával? :DDD

Korábban még csak a kamaszokig merészkedtek, most már a még meg sem született babákat is adósságba verik...

2022. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Házasodj újra és ismét kamatmentes lesz. Gondolom van rá egy időlimit, de úgy tudom ez így játszik. Egyébként a bankodnál is meg tudják mondani, ha bemész és megkérdezed.
2022. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
válás esetén az aktuális kamatszintel számolnak sajnos
2022. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!