Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egyedülálló anyaként jár...

Egyedülálló anyaként jár nekem valami vissza nem térítendő támogatás, hitel?

Figyelt kérdés
2022. máj. 31. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2022. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Ingyen pénztttttttt
2022. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Magasabb családi, kölkök után adó- és járulékkedvezmény, kölkök számától függően ingyen kaja és tankönyv a gyerekeknek, adóvisszatérítés, ha volt még rá kereted, csok….. Mi kéne ezen felül?
2022. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csók biztos nem.
2022. máj. 31. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Helyi önkormányzatot mindenképpen kérdezd meg, lehetnek olyan programok, amikkel tudnak segíteni.


Gyermekek életkorát nem tudom, így csak a teljesség igénye nélkül:

- GYET (gyermeknevelési támogatás): A gyet havi rendszerességgel járó pénzbeli támogatás, melyet három vagy több gyermeket nevelő szülő/

nevelő/gyám igényelhet. A támogatás a legfiatalabb gyermek 3. életévének betöltésétől a 8. életévének

betöltéséig jár. A gyet-re jogosult édesanya, gondviselő az ellátás mellett maximum hetente 30 órát dolgozhat.

- Iskoláztatási támogatás

- Magasabb összegű családi pótlék

- Csok meglévő gyerekek után igényelhető egyedülállóként is. 3 gyermeknél: Legalább 60 m2-t elérő hazsnált lakás vagy családi ház, 200 000 Ft (+15 000 000 Ft államilag támogatott lakáshitel). De ehhez a hitel részéhez bele kell férned a JTM keretbe! Azaz a 15 milla törlesztője nem haladhatja meg a fizetésed bizonyos százalékát.

2022. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Ha nagyobb városban laksz, van egyedülálló anyáknak jogsegélyszolgálat vagy mi a neve.


1 és társai, nem lehet tudni, hogy ki, miért lett egyedülálló.

2022. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Én egy gyerekkel az otthonfelújítási támogatást igénybe tudtam venni. Ez az év végéig még él, de önrészt és/vagy hitelfelvételt igényel, mert utólag ítélik meg a támogatást a benyújtott számlák alapján.


És mielőtt valaki rákérdezne: a férjem nem volt "farok", hanem meghalt egy balesetben.

2022. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó mire vegyem fel??

Albiba lakunk.

2022. jún. 3. 10:44
 9/9 anonim ***** válasza:

6. vagyok

egyszulo.hu

megtakaritasgyerekeknek.hu

2022. jún. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!