Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a véleményetek a CIB...

Mi a véleményetek a CIB bankról, illetve melyik bankot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
30%

kb minden bank egyforma, egyformán nagy ívben xarnak az ügyfélre. Ez egy konstant :) A CIB sem különb a többitől.

A mobil appjuk nem annyira jó amúgy, rendszeresen, de minimum 1-2 havonta van valami gubanc vele, mobil éresítés sokszor egyáltalán nem érkezik meg online fizetéshez (ilyenkor kérni kell egyet újra és láss csodát, akkor megjön...). De kb. ennyi.

2022. máj. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno volt náluk megtakarítás számlám (talán malacpersely volt a neve), egészen addig nem volt bajom velük. Aztán lakásvásárlásnál a választott ingatlanon, CIB lakáhitel volt. Ennek az ügyintézése során, a fiókban ahol voltam (8. ker), olyan stílusban beszélt velem az ügyintéző és olyan szinten nem volt segítőkész, hogy felkurta az agyam és ott helyben kivettem a pénzem és felmondtam. Megfogadtam, hogy nem bankolok náluk.
2022. máj. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!