Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal fiókon belül lehet...

Paypal fiókon belül lehet mastercard-ot párosítani, és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék külföldről rendelni, de az oldalon csak paypal-al lehet fizetni, nekem meg nincs fiókom. Regisztráltam és az oldal credit card-ot kér és nem fogadja el a mastercard-ot. Lehet máshogy párosítani a mastercard-ot vagy mindenképpen credit card kell?
2022. máj. 28. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
El kell hogy fogadja, nekem Maestro és Mastercard is van beolvasva. Pontosan hol akadsz el? Hátha tudok segíteni.
2022. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rámenttem hogy bankkártya hozzáadása Miután megadtam a kártyaadataimat, ezt írja ki: There's problem with your account. Please go to the resolution center so we can help you resolve this quickly. Utána rákattintok a szövegben a RESOLUTION CENTER szövegre utána pedig a GO TO ACCOUNT LIMITATIONS szövegre ahol ezt írja ki:

You can't use PayPal anymore


At PayPal, we value a safe community for our customers to do business. We noticed activity in your account that’s inconsistent with our User Agreement and we no longer offer you PayPal services.


Any bank or credit card information linked to your PayPal account cannot be removed nor can it be used to create a new account. You can still log in and see your account information but you can’t send or receive money. Any money in your balance will be held for 180 days, after which we’ll send you an email with instructions about transferring your money.


Mit csinálok rosszul?

2022. máj. 28. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!