Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vajon miért nem vonták le az...

Vajon miért nem vonták le az ehavi személyi kölcsön törlesztőmet?

Figyelt kérdés
Ma lett volna esedékes az aktuális levonás, de csak a hitelfedezeti biztosítás díját vonták le, a hitel törlesztőjét nem. Várjak, vagy telefonáljak? Fedezet természetesen van a számlán.
2022. máj. 23. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2022. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem örülök, nem tetszik ez nekem. :) Ők vonják, tehát késedelembe nem eshetek, nem? Már 10 hónapja megy szépen, vártam az sms-t, de nem jött.. Van még belőle, tehát nem futott ki.
2022. máj. 23. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Ha bizonyíthatóan célba ért a sperma, akkor nem vonják a törlesztőt, a harmadiknál pedig a miniszterelnök úr átvállalja a teljes tartozást!
2022. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%
Valószínűleg nem szinyált a gogyó.
2022. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én írnék nekik emailt majd fel is hívnám őket. Előbbit azért, hogy maradjon írásos nyoma, utóbbit azért, hogy intézkedjenek.


Szerintem amúgy amikor a kamatot számítják, akkor (látatlanban) nem vizsgálják, hogy miért hiúsult meg a tranzakció. Szóval én futnék utána, nehogy rosszul járjak.

2022. máj. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére ma reggel levonták. Köszi a valaszokat!
2022. máj. 24. 08:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!