Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitel elbírálása?

Babaváró hitel elbírálása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Babaváró hitelt igényeltünk az OTP-nél 5 munkanappal ezelőtt, de még nem hívtak. Ha jól tudom 10 munkanapjuk van rá, de már izgulok. Kinek mennyi idő volt? Negatív elbírálás esetén is telefonálnak?



2022. máj. 11. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk a 3.bank adott.Az első a helyszinen megmondta h.nem.A második telefonált h.sajnos nem.A 3.telefonált h.hiánypótlás van,de az ügyintéző megnyugtatott hogy aki nem kapja meg,annak nem kérnek kimardt papírokat.Igaza is volt,meg is kaptuk.Nem emlékszem pontosa mennyi idő volt,de max.2 nap.Ezután bementünk abankba,majd 3 munkanap után utaltak.
2022. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És melyik ezek közül melyik volt az OTP? Vagy egyik sem?
2022. máj. 11. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Nekünk úgy sikerült megkapni, hogy felhívtam az otp fiókvezetőt és közöltem vele: ha nem utalnak 5 napon belül, akkor nem nyomom ki a babát! Masnap pittyent az sms, megjött a 10 millió 💁
2022. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Ja azt nem írtam. CIB,ERSTE ÉS VÉGÜL A SBERBANK ADOTT.Egyes voltam.
2022. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
K&H-nál kb. 3 nap után írtak e-mailt, hogy elfogadták a hitelkérelmet és menjünk be szerződni.
2022. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az OTP a legszarabb.Ismerődomék márciusban igényelték,még mindig nem kapták meg.
2022. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk OTPnél 3 nap volt. Hétfőn mentünk, csütörtökön már hívtak. Pénteken szerződtünk. Ez fél éve volt.

Már ott mondták, hogy elvileg megfelelünk, de 3 nap volt a végleges telefonhívás.

2022. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekünk az OTP-nél 7 vagy 8 munkanap volt.
2022. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!