Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha ki akarom venni a pénzem a...

Ha ki akarom venni a pénzem a bankból?

Figyelt kérdés

Kb 2 m ft szeretnék ki venni a számlámról auto vásárlás miatt . Ilyenkor mi a teendő? (Otp)

Azt olvastam 150.000 ig dijmentes a pénzfelvétel.



2022. máj. 10. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Megnézed a kondíciós listát, hogy mennyibe kerül.

Általában olcsóbb ATM-ből felvenni, mint bankfiókból.

Egy ATM egyszerre max 200-400ezer vehető fel.

Ha mondjuk 2milliót akarsz kivenni 2 nap alatt, akkor meg kell nzéni mennyi a kártyás limited, és lehet, hogy meg kell emelni.


"Azt olvastam 150.000 ig dijmentes a pénzfelvétel."

Ha nyilatkoztál róla az adott banknál, akkor havonta max 2 tranzakcióig, max 150ezer forintig ingyenes a kp felvétel ATM-ből.

2022. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
800 ezret is lehet automatából kivenni, én annyit szoktam, amikor fizetés van.
2022. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 - Kevés 800ezres automata van tudtommal. Mostanában Budapesten kezd elterjedni a CIB-nél pl, hogy nem is raknak 20ezrest az automatába, így max 200ezret lehet kivenni.

Nem tudom, hogy az OTP-nek milyen automatái vannak.

2022. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább BB, Erste és OTP automatákat használok, még egyiknél sem volt gondom ilyen általad említett 200 ezres limittel. Igaz nem pest.
2022. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

automatabol tudsz kivenni, az otpnel nem ismerem mennyi a max, de a kartyas keszpenz felveti limited meg kell emeld elotte. Ha felhivsz egy ugyintezot az otpnel/vagy irsz nekik a weboldalon akkor siman tudsz olyant kerni hogy mondjak meg hogy aktualisan melyik automataban van annyi penz amennyit fel kell venned, illetve azzal kapcsolatosan is tajekoztatast adnak hogy mennyi a max amit fel tudsz venni.


Nekem ez volt a raiffeisennel, gond nelkul segitettek mindenben. , 2.1 milliot vettem fel

2022. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

OTP esetében annyira drága a saját ATM, hogy érdemesebb más bank ATM-jéből felvenni nagyobb összeget. A régi Budapest Bankos MKB automatákból, a Takarékbank ATM-jeiből, illetve bizonyos Erste ATM-ekből egyszerre 800.000 Ft-ot fel tudsz venni idegen kártyával. OTP esetében 800.000 Ft-ot idegen ATM-ből felvenni olcsóbb, mint a sajátjuknál.

Ha van Revolut-od, Wise-od, Curve-öd, akkor platformonként 70-80.000 Ft-ot ingyen fel tudsz venni.

2022. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!