Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet egy adott banknál két...

Lehet egy adott banknál két bankszámlám egyszerre?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2022. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kettő van. Mivel nincs a banknál virtuális számla interenetes műveletekhez nyitottam egy másik bankszámlát és ott intézem az internetes fizetéseket. A két számla között ingyen tudom átmozgatni a pénzt amennyi éppen kell.
2022. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél egy forint és egy deviza számlát monduk euroban akkor is két számlád lesz.
2022. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyi bankszámlád lehet, amennyit csak akarsz.
2022. ápr. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xswerdy ***** válasza:
azért olyat hallottam, hogy sima folyószámlából nem engedett az adott bank még egyet, de ez sem jellemző. És persze a devizaszámla, megtakarítási számla, értékpapír elszámolási számla, hitelkártya számla, ... ezek mind önálló számlaszámon futnak, ezekből lehet akár mennyi. De mind egy ügyfélszám alatt fog futni, tehát az ügyintéző ha belép a számláidba, akkor mindet látni fogja, meg Te is egy netbanki azonosítóval fogsz belépni, és látod az összeset. Szóval ha arra irányul a kérdés, hogy ilyen szinten lehet-e elkülöníteni az újonnan nyitandó számlát, azt nem lehet.
2022. ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szakember, de miért lenne érdeke a banknak, hogy ne legyen minél több termékem náluk?
2022. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!