Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történik ha elveszítem a...

Mi történik ha elveszítem a hozzaferesem egy olyan netes fiokhoz amiben megújuló fizetés volt beállítva? A bankom le tudja állítani?

Figyelt kérdés
Vannak ugye előfizetéses netes szolgáltatások, amiket egyszer jovahagysz és havonta vonják? Ha ellopnak a fiokom és megváltoztatnák a jelszót, mondjuk visszaállítani se tudnám vmiert, bemegyek a bankba és ok le tudják állítani hogy xy szolgáltató ne vonjon többe?

2022. ápr. 8. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Letiltod a kartyadat vagy ideiglenesen limitalod 100 forintra, es maris nem tudnak semmit raterhelni. Nehany probalkozas utan ugyis letiltjak a fiokot. A bankban csak a csoportos beszedesi megbizast tudod letiltani illetve limitalni, a kartyas kolteseket nem.
2022. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az nem jó hír, mert van, aki nem tudja nélkülözni a kártyáját egy-két napra sem. Köszi a választ
2022. ápr. 8. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Mondjuk ne hasznalj konnyen kitalalhato jelszavakat es ne add meg oket senkinek, akkor nem kell ezen parazni.
2022. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, én kétfaktorost igyekszem használni mindenhol, a kérdés teoretikus volt, de vannak tömeges jelszólopások is, meg mittudomén, csak erről jutott eszembe. Néha nem elég bonyolult jelszót beállítani, baj azért bármikor történhet.
2022. ápr. 8. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Webkártya
2022. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezert jo revolut virtualis kartyat hasznalni ilyensmire amit barmikor tilthatsz
2022. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!