Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Bank applikációban beállít...

OTP Bank applikációban beállított időzített és rendszeres utalást lehetséges adott ideig szüneteltetni?

Figyelt kérdés

OTP Bank mobilos alkalmazásában havi egyszeri utalás van beállítva. Annak minden részletét látom, de szerkeszteni, vagy bárhogy belenyúlni sajnos nem enged.

Kérdésem, hogy hogyan tudom szüneteltetni, vagy akár törölni ezt a rendszeres utalási megbízást?


1 hónapra szüneteltetném, mert most véletlenül 2x sikerült elutalni az összeget..


Előre is köszönöm a segítséget!



2022. ápr. 4. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mobil appról sehogy. A webes felületen (a régi netbank, nem az új!) tudod módosítani, törölni.
2022. ápr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azért gondoltam, hogy a mobilappról is lehet módosítani, mert a rendszeres utalást is ott állítottam be.
2022. ápr. 4. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Az új mobilapp még kicsit fapados, sok dolgot nem tud, amit a régi tudott.
2022. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csikesz Balázs válasza:
100%

Nem tudom mennyire aktuális még, de igazából törölni lehet, de csak véletlenül találtam meg én is -.-

Ha a menün belül mielőtt megnyitnád a részleteket, lenyomva tartva el lehet húzni balra és megjelenik egy kis piros kuka, törlési lehetőségként.

Neten nem találtam róla semmit.


Lehet az ügyfélszolgálaton sem tudnának róla :D


Mondjuk egy hosszabb lenyomással felugró módosítási lehetőség jobb lenne...

2023. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#4 tényleg működik, szuper köszi.
2023. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nagy.atis82 válasza:
Én is ezt kerestem, és tényleg működik. Köszi.
2023. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!