Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vannak bankok akik foglalkozna...

Vannak bankok akik foglalkoznak crypto valutával?

Figyelt kérdés
Pl K&H?

2022. márc. 31. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincsenek.


De miert kene bank? Millio egy mas opcio van, etf, cfd ...

2022. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ah nem vágom én ezeket, azért akartam hogy hátha a bank foglalkozik vele. Esetleg kifejted, el magyarázod ha van időd?
2022. márc. 31. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Pld revoluton tudsz venni indexet ami koveti az arat, vagy random capitalon tudsz tbsz szamlara venni bitcoin etfet. Sok mod van arra hogy ne kelljen az igazi bitcoin nehezsegeivel bajlodj. De ha igazit akarsz akkor azt krakenen tudsz venni
2022. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én binance-t ajánlom, elég könnyű használni.


Viszont ha te is úgy gondolod hogy nem értesz hozzá nem gondolom hogy utána kéne nézni mielőtt vasarolsz?

2022. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem akartam vele foglalkozni azt gondoltam hogy a bank foglalkozik ilyesmivel, más befektetésem is van a banknál és mondom hátha ....
2022. márc. 31. 22:14

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!