Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankban érvényes most...

Melyik bankban érvényes most részvényt venni?

Figyelt kérdés

Tech részvényt gondoltam…ha veszek párat akkor tényleg olyan mintha a tulajdonosa lennék 0.00x százalékban? Tehát ezt az a céghez is bekerül, hogy Xy belépett a cégbe?


Tech cégeké a jövő így gondoltam ennek lehet értelme. Csak melyik bank az ahol jó az illeték?


2022. márc. 31. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik bankba se.


Random capital tbsz szamla, vagy interactive brokers tbsz szamla

2022. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
IB-n nincs TBSZ
2022. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2es ez igaz, de barmilyen broker szamlat tudsz manualisan tbsz szamlava konvertalni ha nyilatkozatot teszel a navnal es kitoltesz mittudom hany papirt.
2022. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kozbe utana neztem, elvileg mar nem lehet kulfoldi szamlat tbsz szamlara valtani, szoval igazad van 2 es.
2022. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!